• Sv. Mise kroz tjedan od ponedjeljka do četvrtka u 7,00 sati ujutro, a u petak i subotu u 20,00 sati.

• Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
  • U sljedećem tjednu sam u Duhovnim vježbama u Bijelom Polju od ponedjeljka do petka, pa me u to vrijeme u župi zamjenjuje naš mladomisnik don Damir.
  • Današnje krštenje u 11 s.: Borna Rajič, Stolac, rođen u Mostaru, 11. VII. 2015. prvo dijete roditelja Borko Rajič i Snježana r. Rajič, kum: Ivica Vučina. Čestitamo!
  • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti. Josip Đurđević sin Stjepin i Marije r. Bešlić iz Ošljega župa Ošlje i Anita Krešić kći Perina i Anke r. Prkačin s Borojevića, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 29. VIII. 2015. u 17,30 sati.
  • U sljedeću nedjelju je Gospa od Zdravlja, Patron župe i Dan općine Neum, sv. Misa u Neumu u 11,00 sati.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umro je naš župljanin Frano Raguž s Ćemalovine, za pokoj njegove duše pomolimo se! Oče naš…