• Sv. Mise kroz tjedan, ponedjeljak, srijeda i petak u 700 sati ujutro; utorak u 2000 s., u četvrtak nema sv. Mise u župi, u duhovnim sam vježbama i u subotu Misa 900 s. ujutro.
  • Sveta Misa u sljedeću nedjelju bit će samo jedna u 930 sati.
  • Tečaj priprave za kršćanski brak, za čitav Dekanat bit će u Stocu u našemu Pastoralnom centru, treći vikend u IX. mjesecu, 16., 17. i 18. rujna, 3 večeri, svaku večer od 1900 do 2100 sat po 2 predavanja iz raznih područja. Mladi javljajte se!
  • Najavljujem na vrijeme: Hodočašće na Beatifikaciju časnih sestara, Drinskih mučenica u Sarajevo, 24. rujna o. g. . Sv. Misa u 1100 sati. O tome ćemo sljedećih nedjelja više, ali ove nedjelje samo napomena da planirate Hodčašće.
  • U drugi četvrtak, 8. rujna je Mala Gospa suzaštitnica naše župe. Svečana sv. Misa samo jedna za čitavu župu bit će u 1100 sati. Za ovu našu župnu svečanost pripremit ćemo se trodnevnicom, prigodom za sv. ispovijed djece, mladih i odraslih. O Maloj Gospi više u sljedeću nedjelju.
  • U ovom tjednu su PP. PS. i PN. u petak ispovijed u 630 ujutro, a sv. Misa u 700 s., u subotu ispovijed u 900 sati ujutro, a sv. Misa u 930, potičem posebno Prvopričesnike, a u nedjelju ispovijed u 830 sati, a sv. Misa samo jedna u 930 sati.
  • Ja sam u subotu i nedjelju s mladima u Slavoniji u Širokom Polju kod Đakova. Naše HKUD „Stolac“ pozvano je na Smotru folklora u Široko Polje, poći ću i ja s njima i gore ću služiti sv. Mise u subotu i nedjelju, a mene ovdje zamjenjuje ta dva dana don Bariša Čarapina duhovni pomoćnik s Domanovića.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umrle su naše župljanke: Ivka Papac pokopana na Udori i Zora Raič pokopana na Komanju Brdu. Za pokoj njihovih duša, pomolimo ! Oče naš…