• Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
  • Svete Mise u sljedeću nedjelju su samo 2: 8,00 i 17,00 s., radi ređenja, a danas su 3 sv. Mise
  • Đakonsko ređenje: U sljedeću nedjelju na Krista Kralja, 23. studenoga je kod nas u Stocu veliki župni događaj, đakonsko ređenje našega bogoslova Damira Pažina. Svečana, koncelebrirana sv. Misa pod kojom će biti i đakonsko ređenje bit će u našoj župnoj crkvi u 17,00 sati. Sv. Misu predvodi naš biskup Ratko. Očekujemo veliki broj svećenika, đakona, bogoslova i časnih sestara. Pozivamo i sve vas vjernike iz ove i okolnih župa: dođite u što većem broju na ovo veliko župno slavlje. Pod sv. Misom pjeva naš župni zbor „Mladi“, a ministriraju naši ministranti iz starijih razreda. Poslije sv. Mise počastit ćemo se malo pred župnom crkvom, a naše Folklorno društvo Stolac povest će pučko slavlje, da se malo zadržimo kod crkve. Oni koji ne mogu biti na popodnevnom slavlju neka dođu na sv. Misu u 8,00 sati ujutro. Našega ređenika preporučam u vaše molitve!
  • Ministranti, vas 30-ak iz viših razreda, koje predsjednik pozove, koji ćete ministrirati na Misi ređenja u nedjelju, dođite na sastanak i na probu s biskupijskim ceremonijarom u srijedu u 19,30 sati u župnu dvoranu. Ostali ćete ministrirati u nedjelju na sv. Misi u 8,00 sati.
  • Pjevači, veliki zbor „Mladi“ za vas je generalna poroba u petak u 20,00 s. na koru uz orgulje i tad ćemo sa svećenikom koji će pjevati litanije za ređenje, probati litanije svih Svetih koralni napjev koji se pjeva prigodom ređenja. Za pjevače proba i danas poslije treće sv. Mise na koru.
  • Folklor: proba i za vas danas poslije 3. sv. Mise u sastavu zbora „Mladi“ i u petak u 20,00 s.
  • Kraljice u 11,00 s.: Prošli tjedan. 11. XI. naše su „Kraljice“ obilježile 18. obljetnicu svoga postojanja i pjevanja, a danas svečano. Želimo im uspjeh i blagoslov u pjevanju. Čestitamo!
  • U dnu crkve imate još najnovijeg broja Cnaka pa nabavite po cijeni od 3 KM.
  • U nedjelju je Krist Kralj, zaštitnik župe Hutovo, sv. Misa u Hutovu u 11,00 sati.
  • Župni vjeronauk: Danas je redoviti župni vjeronauk poslije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati ovdje u crkvi, a poslije sv. Mise u 8,00 sati, uz ostale vjeroučenike, neka u crkvi ostanu i svi budući Prvopričesnici i Krizmanici, odnosno osmi razredi, te Krizmanici i Prvopričesnici s Rivina i Ćemalovine, koji idu u Osnovnu školu u Crniće, bit će upis Krizmanika i Prvopričesnbika u Prozivnik. Vjeronauka u sljedeću nedjelju neće biti, radi đakonskog ređenja u našoj župi.
  • Sv. Cecilija: U subotu, 22. studenoga je Sv. Cecilija zaštitnica crkvenih pjevača, a mi je svečano slavimo danas, u nedjelju pred njezin blagdan. Čestitam našim pjevačima! Oni su danas pjevali pod ovom sv. Misom, a poslije Mise druženje u župnoj dvorani, a sada na kraju sv. Mise još jedna pjesma naših pjevača, ostanimo sjedeći.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.