• Sv. Mise kroz tjedan u 700 sati ujutro, osim petka na Bogojavljenje u 1100 s., a misne nakane imate na oglasnoj ploči.

• Svete Mise su ubuduće nedjeljama redovito tri: 800, 930 i 1100 sati, tako će biti i u sljedeću nedjelju i tako redom dok ne ispane nešto posebno, a tada ću oglasiti s oltara.
  • U petak, 6. siječnja je Bogojavljenje – Vodokršte – Sveta Tri Kralja, sv. Misa i blagoslov soli i vode bit će u 1100 sati, a prigoda za ispovijed u 1030 sati. Sv. Misu pjevaju svi župni zborovi zajedno, pa neka svi pjevači dođu na vrijeme na kor.
  • Potičem vas sve, dolazite redovito na sv. Misu: to je ono najvažnije u našem vjerskom životu, u Misi je živi Bog i tu nalazimo sve ono što nam je u životu najotrebnije. Vi stariji pokažite primjer, a posebno potičem djecu i mlade na obvezu nedjeljne sv. Mise, dolazite na svoje sv. Mise i na vrijeme, a sada ćemo i u školi više pripaziti na redovitost sv. Misa. Vidim po Blagoslovu kuća da neke osobe skoro nikako ne viđam u crkvi. Potaknite jedni druge na obvezu sv. Mise nedjeljom.
  • Djeca Prvopričesnici treći razred s Rivina i Pješivac Greda – Ćemalovina naša župa, koji idu u Osnovnu Školu na Crniće, neka budu u vezi sa s. Alojzijom radi dogovora i učenja za Prvu Pričest, koja će biti na Mali Uskrs.
  • U ovom tjednu su Prvi petak i Prva subota: ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
  • S blagoslovom kuća nastavljam dalje po zakazanom rasporedu.
  • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
  • Ako tko ima kavih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.