Božićna ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih župljana 2021. Ispovijedi započinju u 9,00 sati

Ispovijed, starih, bolesnih i nemoćnih župljana: Ispovijed, pričest i pohod starijim, bolesnim i nemoćnim osobama imat ćemo ću od sutra, 29. studenog.
Želja mi je ispovijedanjem obići sva mjesta župe, i ulice grada, na taj način htio bi što bole upoznati župu i župljane…
Tamo gdje je moguće neka se stariji, bolesni i nemoćni okupe u jedu kuću. Gdje nije moguće, a stvarno je osoba nepokretna doći ću do nje.
Slijedeće godine ili za Uskrs, ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih organizirat ću u manje dana. Ovoga Božića neka bude kako je navedeno.
Ispovijedi započinju u 9,00 sati
Za ispovijed pripremiti: stolić, bijeli stolnjak, križ, svijeću i blagoslovljenu vodu.
U sve dane pozvat ću ponekoga za pratitelja po mjestima.

Redoslijed ispovijedanja

Prvi dan, ponedjeljak; 29.11.2021. Riđica, Podprisoje, Udora, Ober, Doluša, Bjelojevići, Boljuni, Podosoje, Ćore, Dubrava, Bačnik, Donja Duboka, Pušišta,
Drugi dan, utorak; 30.11.2021. Poplat – Podbrdo, Poplat – Radići, Poplat – Bukvićevina, Kruševo – Podkula, Kruševo – Udnopolje
Treći dan, srijeda; 1.12.2021. Njivice, Zrinsko – Frankopanska, Barane, Ošanjići
Četvrti dan, četvrtak; 2.12.2021. Vidovo Polje
Peti dan, petak; 3.12.2021. Humska ulica, Hrvatskih branitelja, Vlatka Mačeka, Banovinsk, Kneza Domagoja, Kralja Tomislava, Ulica Kneza Mihajla Višević, Gorica – Krajšina
Šesti dan, subota; 4.12.2021. Dom Stolac
Sedmi dan, ponedjeljak; 6.12.2021. Borojevići Greda – Kukaluša, Ćemalovina. Prije Mise u groblju na Ćemalovini ispovjedit ću: Boško Milanović, Mirjana Proleta, Zorka Guto, Martin Guto, Ruža Raguž, Cvija Raguž, Vlatko Raguž, Zdravka Raguž. Ostali mogu doći na groblje. Bit će ispovijed prije Mise.
Osmi dan, torak; 7.12.2021. Poprati,Borojevići, Kremenac, Masline, Pješivac Kula.