NAJAVA: Advent u Stocu 2016.Sinoć, 3. prosinca bila je lijepo organizirana „Adventska subota“ na Centru našega grada, a sada nastavljamo dalje s organizacijom „Adventa u Stocu 2016“.

U sljedeću subotu, 10. prosinca naši stolački mladi organiziraju „Adventski sajam u Stocu“. U 11,00 sati Otvaranje sajma na Centru grada, Predstava za djecu, Predstavljanje izlagača, Dobrotvorno kuhanje. Moći ćete na štandovima pod šatorima kupiti razne suvenire, rukotvorine, pripremljena adventska jela, a sav prihod ide u humanitarne svrhe.

U 19,00 sati organiziramo subotnju adventsku „Biblijsku večer“ uz Jaslice na Centru grada. Tekstove iz Biblije čitaju stolački mladi koji inače čitaju pod nedjeljnim i blagdanskim sv. Misama u našoj župi. Tekstovi su uzeti iz knjiga starozavjetnih proroka koji su navijestili Spasiteljev dolazak. Između čitanja pjevaju zborovi stolačke župe. Svi ste pozvani od najmlađih do najstarijih i svi dobro došli u program adventske subote na Centru našega grada.