Caritas župe Stolac otpremio prvu pošiljku namirnica za PosavinuCaritas župe Stolac, je u petak, 23. svibnja 2014. popodne, preko Biskupijskog caritasa iz Mostara, poslao prikupljenu pomoć za Posavinu. Ovih dana su župljani stolačke župe donosili ono što su držali da je najpotrebnije za stanovnike stradale u poplavama po Bosni i Hercegovini.

Župnik don Rajko svim darovateljima srdačno zahvaljuje i sve uključuje u svoje molitve, a potiče i dalje svoje župljane da se akcija prikupljanja nastavlja do nedjelje uključivo.

Druga pošiljka iz stolačke župe, opet preko Biskupijskog caritasa, s potrebnim namirnicama krenut će u ponedjeljak prema poplavljenim područjima. Dirljivo je bilo gledati kako vjernici svih uzrasta od najmanjih do najstarijih aktivno sudjeluju u karitativnoj akciji prikupljanja pomoći za bližnjega svoga. Bogu hvala!

{rokbox album=|caritas2014| title=|Caritas župe Stolac otpremio prvu pošiljku namirnica za Posavinu| thumbcount=|8|}images/stories/vijesti/2014/caritas/*{/rokbox}