Cvjetnica u Stocu 2012. Iako je bilo kišovito i hladno vrijeme to nije spriječilo stočane da dođu u velikom broju na obrede Cvjetnice i na sv. Misu u 1100 sati. Sv. Misu je predvodio i na početku mlaslinove grančice blagoslovio stolački župnik don Rajko. Vjerni je puk do posljednjeg mjesta ispunio župnu crkvu i veliki plato pred crkvom, te skrušeno pratio i sudjelovao u svečanim obredima. Muka Isusova je otpjevana lijepo i pobožno što su vjernici s velikom pobožnošću pratili i proživljavali.

Obred sv. Pričesti trajao je prilično dugo, jer je dan prije bila župna ispovijed, pa se sav okupljeni puk želio pričestiti prilikom čega je kor skupa s pukom pjevao Gospin plač, a č. sestra Alojzija pazila na red da se sve odvija dostojanstveno. Bogu hvala na ovako jednom lijepom i pobožnom danu.

{rokbox album=|cvjetnica2012| title=|Cvjetnica u Stocu 2012.| thumbcount=|4|}images/stories/vijesti/2012/cvjetnica/*{/rokbox}