Dan Kruha Osnovne škole Stolac 2014.Osnovna škola Stolac proslavila je danas, 8. listopada 2014. Dan Kruha. U 11,30 sati upriličena je pred školom svečana priredba u kojoj su sudjelovali učenici Osnovne škole. Program su, na lijepom jesenskom sunčanom danu, zainteresirano pratili svi djelatnici Osnovne škole, učenici, roditelji učenika, te mnogi drugi gosti i prolaznici.

Poslije programa, voditeljica je pozvala stolačkog župnika don Rajka Markovića da blagoslovi sve nazočne i krušne i druge proizvode, koje su učenici donijeli i sa svojim razrednicima vrlo lijepo, na stolovima pred školom, aranžirali.

Župnik je sve okupljene srdačno pozdravio, a na sve nazočne, te na dječje rukotvorine i plodove zemlje što su ih djeca donijela, zazvao Božji blagoslov. Nakon blagoslova svijet je krenuo u obilazak štandova i kupovinu proizvoda, a sav prikupljeni novac namjenjen je u humanitarne svrhe. Ovo je bio jedan vrlo lijep, osmišljen i rekreativan dan u krugu stolačke Osnovne škole.

{rokbox album=|skola2014| title=|Dan Kruha Osnovne škole Stolac 2014.| thumbcount=|14|}images/stories/vijesti/2014/dan_kruha/*{/rokbox}