Dan Trebinjske biskupijeU sljedeću nedjelju je Dan Trebinjske biskupije, sv. Misa u Stocu samo jedna – rana u 8,00 sati, a u Trebinju sv. Misa za čitavu Trebinjsku biskupiju u 12,00 sati, koju predvodi naš biskup Ratko, skupa s nama svećenicima. U čitavoj će našoj Biskupiji biti samo rane Mise.

Već je ustaljen običaj da nedjelja uz Miholjdan, koji je zaštitnik Trebinjske biskupije, bude hodočašće u Trebinje, zato vas potičem sve, koji možete i želite pođite osobnim autima.

Ove godine župnik Trebinja don Milenko Krešić, pozvao je našu župu Stolac da predvodi liturgijsko pjevanje pod sv. Misom u Trebinju i misna čitanja, pa ćemo s Velikim zborom „Mladi“ i čitačima poći autobusom u nedjelju, u 9,00 sati od župne crkve, a vi ostali koji možete pođite osobnim autima. Prigoda za ispovijed u 11,30, a sv. Misa u Trebinju u 12,00 s.