Šesti dan Pučkih misija u župi StolacPetak, 15. ožujka, šesti dan Misija u župi Stolac. U jutarnjim satima župnik je obilazio stare i nemoćne u župi i dijelio im sv. sakramente.
Popodne u pola pet, petorica svećenika sjela su ispovijedati puk Božji i opet se okupio silan svijet. U 17,15 sati o. Ivo s ministrantima započeo je u crkvi Križni put. U 18,00 sati sv. Misu, skupa sa župnikom, predvodio je o. Ivo i održao sadržajnu propovijed o križu u svakidašnjem životu. Pod sv. Misom i križnim putem pjevala je Djevojačka skupina Vidoštačka Kraljica.

U 19,00 sati o. biskup Ratko imao je predavanje o vjeri za osobe s višom izobrazbom, ali ostali su i drugi vjernici koji su željeli čuti biskupa. Poslije predavanja biskup je svakoj obitelji poklonio po jednu svoju knjigu „Znamenita imena iz apostolskih vremena“ što su svi nazočni sa zahvalnošću prihvatili.

{rokbox album=|misije2013| title=|Šesti dan Pučkih misija u župi Stolac| thumbcount=|34|}images/stories/vijesti/2013/misije6/*{/rokbox}