HKUD „Stolac“ iz Stoca na 58. Turističko kulturno-gospodarstvenoj manifestaciji „Dani berbe grožđa – Brotnjo 2013.“Stolačko folklorno društvo i ove se godine predstavilo u Brotnju na smotri folklora u nedjelju, 22. rujna 2013. u popodnevnim satima na gradskom trgu u Čitluku.

Svoju folklornu točku nazvali smo „Hercegovačka večer u pjesmi i igri“, pa smo se tako predstavili: ženskim bećarcem, muškim bećarcem, natpjevavanjem u kolu, trusom s poskočicama i lindžom.

Poslije nastupa svih društava priređena je zajednička gozba, gdje se i dalje nastavila pjesma igra i veselje. Vratili smo se u Stolac svojim kućama u kasnim satima ali s lijepim uspomenama, u želji da se i dalje nastave ovakva druženja!

{rokbox album=|Brotnjo2013| title=|HKUD „Stolac“ iz Stoca na manifestaciji „Dani berbe grožđa – Brotnjo 2013.“| thumbcount=|7|}images/stories/vijesti/2013/brotnjo/*{/rokbox}