HKUD „Stolac“ na svadbi Anite i Darija u „Etno selu“ – Međugorje 2014.Jednu skupinu HKUD-a „Stolac“ iz Stoca, preko naše članice Jelene Šutalo, pozvali su mladenci Anita i Darijo na svadbeno slavlje u „Etno selo“ u Međugorje u subotu večer, 7. lipnja 2014. Svojim smo se prijateljima-mladencima rado odazvali i napravili lijepu feštu.

Negdje oko ponoći pozvani smo na pozornicu, gdje smo izišli u narodnim nošnjama. Predsjednik Društva Nikola Vujnović, pozdravio je mladence, čestitao im ženidbeno slavlje i predao prigodni dar.

Nakon uvodne ceremonije Društvo je čitavi skup pozdravilo bećarcem: „Na početku primite pozdrave, iz lijepoga Stoca sa Bregave“, a poslije bećarca otpjevali smo mladencima lijepu stolačku zavičajnu pjesmu „Maknite se sa gore“, uz prvi glas Matee Maslać. Poslije smo otplesali „Lindžo“ na zadovoljstvo svih nazočnih svatova i uzvanika. Lijerica: Grgo Krmek, komanda: Nikola Vujnović.

Mladencima čestitamo i želimo im Božji blagoslov!

{rokbox album=|Svadba2014| title=|HKUD „Stolac“ na svadbi Anite i Darija u „Etno selu“ – Međugorje 2014.| thumbcount=|8|}images/stories/vijesti/2014/svadba/*{/rokbox}