HKUD „STOLAC“ nastupilo na „Večeri folklora“ na Domanovićima 2016.Naše HKUD „Stolac“ nastupilo je u četvrtak, 28. travnja 2016. na „Večeri folklora“ na Domanovićima, povodom patrona župe sv. Josipa Radnika, a Smotra je održana na prvu večer trodnevnice za patrona župe.

Najprije je slavljena sv. Misa u 18,00 sati, a poslije Mise, radi kiše, upriličena je u Pastoralnom centru u 19,30 sati, Smotra folklora na kojoj smo sudjelovali i mi iz Stoca s programom: Mješani bećarac, Ženski i Muški bećarac, Zajednička pjesma i Trusa s poskočicama.

Poslije nastupa Folklora za sve sudionike Smotre upriličena je zajednička večera u Pastoralnom centru kod župne crkve.

{rokbox album=|domanovici| title=|HKUD „STOLAC“ nastupilo na „Večeri folklora“ na Domanovićima 2016.| thumbcount=|16|}images/stories/vijesti/2016/domanovici/*{/rokbox}