HKUD „STOLAC“ nastupilo na „Večeri folklora“ na Domanovićima 2017.Naše HKUD „Stolac“ nastupilo je u petak, 28. travnja 2017. na „Večeri folklora“ na Domanovićima, povodom patrona župe sv. Josipa Radnika, a Smotra je održana na prvu večer trodnevnice za patrona župe.

Najprije je slavljena sv. Misa u 18,00 sati, a poslije Mise, radi kiše, upriličena je u Pastoralnom centru u 19,30 sati, Smotra folklora na kojoj smo sudjelovali i mi iz Stoca s programom: Miješani bećarac, Ženski i Muški bećarac, Zajednička pjesma i Muški trojanac.

Poslije nastupa Folklora za sve sudionike Smotre upriličena je zajednička večera u Pastoralnom centru kod župne crkve.

{rokbox album=|domanovici| title=|HKUD „STOLAC“ nastupilo na „Večeri folklora“ na Domanovićima 2017.| thumbcount=|12|}images/stories/vijesti/2017/domanovici/*{/rokbox}