Hodočašće u RimHodočašće u Rim: U Godini vjere naše hercegovačke biskupije organiziraju hodočašće u Rim. Iz čitave Hercegovine ide 1100 osoba, a iz naše župe Stolac 32 osobe. Ide i Dumo u pratnji svojih župljana. U Rim vozi 17 velikih Globtourovih autobusa. S našim autobusom od 87 mjesta idu 3 župe: Stolac, Rotimlja i Blagaj-Buna.

Autobus polazi danas od župne crkve u Stocu u 14,00 sati, pa preko Rotimlje i Bune u Split. Svi autobusi i hodočasnici idu na dva trajekta Split-Ancona, voze čitavu noć i ujutro smo u Anconi u Italiji. Ovo jubilarno hodočašće predvodi naš biskup Ratko, a predviđen je i susret s Papom na Trgu sv. Petra u Rimu. Povratak je u petak oko podne.

Preporučamo se u vaše molitve, a i mi ćemo na svim svetim mjestima po Italiji moliti za čitavu našu župu Stolac i za sve naše potrebe.