Ilindanski koncert u Stocu 2013. – Jasmin StavrosKao završnica svih Ilindanskih svečanosti u Stocu kako duhovno-kulturnih tako i športsko-rekreativnih bio je veličanstveni koncert popularnog hrvatskog pjevača Jasmina Stavrosa.

Nekoliko tisuća znatiželjnika došlo je u dvorište stolačke crkve sv. Ilije proroka poslušati pjevača, ali i sudjelovati u završnoj fešti ilindanskih dana.

Na početku koncerta omiljenog pjevača, grupu „Naranča“ i sve nazočne pozdravio je stolački župnik don Rajko i zaželio svima dobru zabavu i ugodnu večer. Mladi stočani skupa sa župnikom dobro su se pripremili da svijet može nabaviti osvežavajuća i hladna pića. Mladi su čitavu večer dobro organizirali kako bi se svatko u krugu crkve i na koncertu osjećao dobro došao, što se i vidjelo po svemu nazočnom mnoštvu.

Na kraju se župnik zahvalio gostima, organizaciji i svima nazočnima, zaželio svima laku i mirnu noć, a gostima, na njihovo traženje, blagioslovio pitovanje do njihova odredišta.

Bogu hvala na uspjehu i blagoslovu svih ilindanskih slavlja!

{rokbox album=|koncert2013| title=|Ilindanski koncert u Stocu 2013. – Jasmin Stavros| thumbcount=|53|}images/stories/vijesti/2013/koncert/*{/rokbox}