Kolači za Misije u župi StolacBožićna akcija „Kolači za Misije“ u župi Stolac uspješno je provedena u 4. nedjelju Došašća poslije sve tri sv. Mise. Prije sv. Misa žene i djevojke iz župe donosile su kolače lijepo upakirane, a još ljepše pripremljene i aranžirane i predavale ih Misijskoj sekciji pred crkvom.

U Misijsku sekciju uključili su se, na poticaj župnika, mnogi mladi i djeca pod vodstvom časne sestra Alojzije. Poslije sv. Misa nakon obilaska bogate izložbe lijepih slatkih rukotvorina naših župljanki kupci su kupovali kolače 1 kg po 15 KM, a sav prihod namjenjen je za misijske potrebe.

Župnik don Rajko oduševljeno se zahvalio kako darovateljima tako i kupcima kolača. Ova nedjelja je bila u župi Stolac ustvari Misijska nedjelja s misijskim ozračjem i raspoloženjem.

Kako je plemenito i Bogu ugodno pomagati svoga bližnjega u nevolji.

{rokbox album=|misije2013| title=|Božićna akcija „Kolači za Misije“ u župi Stolac| thumbcount=|12|}images/stories/vijesti/2013/misije_kolaci/*{/rokbox}