Livno, 18. lipnja 2013. – Skup svećenika Bosne i Hercegovine u Godini vjereU Godini vjere u Livnu je organiziran Susret svećenika i redovnika u utorak, 18. lipnja 2013. Na ovaj Susret okupilo se preko 310 svećenika i redovnika plus đakoni, bogoslovi i novaci. Na ovome susretu sudjelovao je i naš stolački župnik don Rajko Marković. Srednji čas predmolio je biskup Ratko Perić  iz Mostara, sv. Misu predvodio je kardinal Vinko Puljić iz Sarajeva, a prigodnu propovijed uputio je biskup domaćin Franjo Komarica iz Banjaluke.

U koncelebraciji su sudjelovali još biskupi: Ilija Janjić iz Kotora, vojni ordinarij Tomo Vukšić iz Sarajeva i pomoćni biskup Pero Sudar iz Sarajeva, te dvojica franjevačkih provincijala iz Sarajeva i Mostara. Pod sv. Misom pjevali su franjevački bogoslovi iz Sarajeva.

Poslije sv. Mise upriličeno je u franjevačkom samostanu razgledanje Muzeja i Galerije, a nakon toga zajedničko objedovanje uz ugodan i bratski razgovor. Bogu hvala na ovakvim susretima.

{rokbox album=|livno2013| title=|Livno, 18. lipnja 2013. – Skup svećenika Bosne i Hercegovine u Godini vjere| thumbcount=|9|}images/stories/vijesti/2013/livno/*{/rokbox}