Ministrantski susret svih ministranata Hercegovačkih biskupija u Godini vjere organizira se u TomislavgraduMinistrantski susret svih ministranata Hercegovačkih biskupija u Godini vjere organizira se u Tomislavgradu u četvrtak, 20. lipnja 2013. od 10.00 do 16,00 sati. Prijavilo se iz 38 župa oko 1000 ministranata. U našoj župi ih imamo 60, a za Tomislavgrad se prijavilo 50. Autobus iz Stoca polazi u 7,00 s. ujutro, zato u Stocu taj dan nema sv. Mise, nego ćemo svi župnici ministranata sv. Misu slaviti zajednički u Tomislavgradu, koju će predvoditi generalni vikar iz Mostara don Željko Majić.

Predviđen je vrlo bogat duhovno-rekreacijski program: pjesma, igrokaz, kratak nagovor, svjedočenja o duhovnom pozivu, povlačenje konopca, skakanje u vrećama, ministrantski maraton ulicama Tomislavgrada. Molim ministrante: ponesite laganu odjeću i obuću i nešto hrane i vode za puta, a gore je predviđen zajednički domjenak. Povratak, pred večer.