NAJAVA: Đakonsko ređenje našega bogoslova Damira PažinaĐakonsko ređenje: U sljedeću nedjelju na Krista Kralja, 23. studenoga je kod nas u Stocu veliki župni događaj, đakonsko ređenje našega bogoslova Damira Pažina.

Svečana, koncelebrirana sv. Misa pod kojom će biti i đakonsko ređenje bit će u našoj župnoj crkvi u 17,00 sati. Sv. Misu predvodi naš biskup Ratko. Očekujemo veliki broj svećenika, đakona, bogoslova i časnih sestara. Pozivamo i sve vas vjernike iz ove i okolnih župa: dođite u što većem broju na ovo veliko župno slavlje.

Pod sv. Misom pjeva naš župni zbor „Mladi“, a ministriraju naši ministranti iz starijih razreda. Poslije sv. Mise počastit ćemo se malo pred župnom crkvom, a naše Folklorno društvo Stolac povest će pučko slavlje, da se malo zadržimo kod crkve. Oni koji ne mogu biti na popodnevnom slavlju neka dođu na sv. Misu u 8,00 sati ujutro. Našega ređenika preporučam u vaše molitve!