Biblijska korizmena večer u StocuBiblijska korizmena večer u Stocu 2017.: Organiziramo „Biblijsku večer“ na Centru našega grada kod Spomenika hrvatskim braniteljima u subotu, 18. ožujka u 18,00 sati.

Dobro je bila prihvaćena i posjećena adventska Biblijska večer na Centru kod Jaslica prošlog Adventa, pa ćemo slično organizirati i korizmenu Biblijsku večer. Tekstove iz Pavlovih poslanica koji potiču na post, molitvu i djela ljubavi te himne iz Biblije čitat će 16-ero naših mladih, mladića i djevojaka iz župe koji inače čitaju pod nedjeljnim sv. Misama, a između čitanja naša 4 župna zbora: „Modra rijeka“, „Angelus“, „Vidoštaćka kraljica“ i „Folklor“ otpjevat će prikladne pjesme korizmenog sadržaja.

Naši mladi iz Stoca pripremit će kod Spomenika korizmenu dekoraciju i pano, rasvjetu i ozvučenje, a vas sve molim da u sljedeću subotu u 18,00 sati dođete na ovu Biblijsku večer na Centar našega grada.