NAJAVA: Djelatnici Caritasovih radionica „Nazaret“ i „Emanuel“ iz Mostara, te „Betlehem“ iz Čapljine posjetit će našu župu 11. ožujka 2018. godineU sljedeću nedjelju, četvrtu korizmenu, 11. ožujka: pohodit će nas korisnici i djelatnici Caritasovih radionica za osobe s invaliditetom. Radi se o korisnicima iz tri radionice: „Nazaret“ i „Emanuel“ iz Mostara, te „Betlehem“ iz Čapljine. Ove osobe uz pomoć svojih instruktora izrađuju predmete od različitih vrsta materijala. Svaki njihov proizvod je poseban i originalan.

Njihovi proizvodi bit će izloženi i ponuđeni za prodaju pred našom župnom crkvom, poslije sv. Misa. Kupnjom proizvoda pomažemo njihov rad. Naši će gosti s nama u nedjelju biti na sv. Misama, poslije Misa druženje pred crkvom i nabavka njihovih proizvoda, a nakon 3. sv. Mise domjenak i druženje u našoj dvorani.