Korizmeno klanjanjeKorizmeno klanjanje: Lijepo je, hvala Bogu, bilo do sada posjećeno i Korizmeno klanjanje, pa ćemo tako i ove godine. U sljedeću subotu, 13. ožujka u 19,00 s. organiziramo u našoj župnoj crkvi jednosatno Euharistijsko korizmeno klanjanje pred Presvetim za sve vjernike naše župe.

Program večeri: Izlaganje Presvetoga Sakramenta na oltaru uz prigodnu pjesmu, zatim će se ispreplitati duhovni program kroz osobnu molitvu u tišini, zajedničke pjesme, prigodna čitanja mladih i na kraju litanije Presvetom Srcu Isusovu, te blagoslov s Presvetim.

Svi ste pozvani na ovu blagoslovljenu Euharistijsku večer u subotu u 19,00 sati u našu župnu crkvu. Isus vas čeka! Generalna proba za sve sudjelovatelje u programu: Kraljice, Angelus, Folklor, Modra Rijeka i Čitači bit će u subotu u 18,30 sati u crkvi, pola sata prije početka Klanjanja, sv. Misa bit će redovito u subotu ujutro u 7,00 sati, a na večer samo Klanjanje. Odazovimo se svi Isusu na Njegov poziv!