NAJAVA: Pokorničko hodočašće u HrasnoI ove godine organiziramo u Korizmi pokorničko hodočašće župa Trebinjske biskupije u Svetište Kraljice Mira u Hrasno, svake nedjelje hodočaste po tri župe, a svećenici susjedni ispovijedaju.

U sljedeću nedjelju ispovijedam i ja u Hrasnu, a u 2. nedjelju 8. III. hodočaste župe Rotimlja, Stolac i Gradina kod Čitluka. Povratna karta autobusom košta 5 KM., javljajte se u Župni ured, a potičem da pođete i malim autima.

Autobusi župa Stoca i Rotimlje polaze u 2. nedjelju iz Stoca od crkve u 13,50 s. Program: u 15,00 s. Križni put, Sv. ispovijed – ispovijeda više svećenika, u 16,30 sv. Misa, predvodi i propovijeda susjedni svećenik. Prospekt imate na oglasnoj ploči i u nastavku teksta:

PROGRAM U SVETIŠTU

 Križni put – u 15.00 sati

Sveta ispovijed

(za vrijeme ispovijedi u crkvi mogućnost molitve pred izloženim Presvetim)

Sveta Misa – u 16.30 sati

 HODOČASNIČKI RASPORED ŽUPA:

     1. Čeljevo, Dračevo, Hrasno – 22. II. 2015.
     2. Gradac, Hutovo, Neum, (Čapljina) – 1. III. 2015.
     3. Rotimlja, Stjepan Krst, Stolac, (Gradina)– 8. III. 2015.
     4. Aladinići, Prenj, Trebinje – 15. III. 2015.
     5. Domanovići, Ravno, Trebinja – 22. III. 2015.

(CJELODNEVNA DUHOVNA OBNOVA)

Ako se ne možete priključiti svojoj župi,
priključite se bilo kojoj skupini vjernika.