NAJAVA: Pozivni Adventski turnir - Stolac 2016.Adventski turnir: Stolački mladi predložili, a Dumo rado prihvatio, organizira se „Pozivni Adventski turnir – Stolac 2016.“, koji će se održati u sljedeću subotu, 17. XII. 2016., po prvi put u Stocu, sa željom da postane adventska tradicija u našemu Gradu.

Ove godine sudjeluju 4 ekipe: Vidovo Polje Stolac, UG Inicijativa Stolac, Folklor Stolac i Bobanovo.

Program u subotu: Sve ekipe sudjeluju na večernjoj sv. Misi u 18,00 sati, poslije Mise zajedničko slikanje, zatim sve ekipe odlaze autima na Centar kod Spomenika i tu će upaliti svijeće za poginule branitelje, a Dumo će predmoliti molitvu za poginule. U 19,00 s. u Športskoj dvorani kod škola počinje Adventski turnir. Zatim slijedi podjela pehara i zajedničko druženje u gradu na Centru.

Svi ste pozvani, ulaz slobodan. Dobro došli!