NAJAVA: "Adventski koncert" i prvi put zvona na CentruU sljedeću nedjelju 4. N. Došašća, u 16,00 s. bit će kod Jaslica na Centru tradicionalni „Adventski koncert“ i po prvi put nakon 500 godina zazvonit će zvona na zvoniku Biskupijskog duhovno – pastoralnog centra u Centru Stoca.

Sve vas pozivam u nedjelju na Centar u 4 sata po podne, a pjevači i HKUD-a naše župe i pjevački zborovi župa: Rotimlje, Aladinića, Prenja i Domanovića doći će do 16,00 s. na Centar kad će početi program, koji će svečano najaviti naša gradska zvona. Promet će Policija preusmjeriti. Na Centru nas čekaju Jaslice, kod kojih će se održati Adventski koncert ovih 5 župa, a poslije koncerta slijedi ugodna i lijepa adventska večer. Mislim da je suvišno naglašavati da smo svi pozvani i dobro došli na Centar u sljedeću nedjelju u 4 sata po podne. Pozovite i svoje prijatelje i rodbinu iz svijeta da tu večer svi budemo zajedno.