NAJAVA: Tradicionalni „Adventski koncert“ u Stocu 2014.Sljedeća nedjelja je 4. N. Došašća, Tradicionalni „Adventski koncert“ održat će se u sljedeću nedjelju 4. N. Došašća, na Centru grada u 16,00 sati.

Sve vas pozivam u nedjelju na Centar u 4 sata po podne, a pjevači i HKUD-a naše župe i pjevački zborovi župa: Rotimlje, Aladinića, Prenja i Domanovića doći će do 16,00 s. na Centar kad će početi program, koji će svečano najaviti naša gradska zvona. Promet će Policija preusmjeriti.

Na Centru nas čekaju Jaslice, kod kojih će se održati Adventski koncert ovih 5 župa, a poslije koncerta slijedi ugodna i lijepa Adventska večer.

Suvišno je naglašavati da smo svi pozvani i dobro došli na Centar u nedjelju u 4 sata po podne. Pozovite i svoje prijatelje i rodbinu iz svijeta da tu večer svi budemo zajedno.