Zatvaranje Godine Božjega milosrđaZatvaranje Godine Božjega milosrđa: Od našeg Biskupskog Ordinarijata iz Mostara ovih dana dobili smo Okružnicu za slavlje zatvaranja izvanredne svete Godine Božjega milosrđa.

Papa Franjo zatvorit će Godinu milosrđa, 20. studenoga 2016. na svetkovinu Krista Kralja zatvaranjem svetih vrata na bazilici sv. Petra u Vatikanu, a u sljedeću nedjelju, 13. studenoga Jubilej će biti zatvoren u našim jubilejskim crkvama, katedralama, svetištima i župama.

Pa će tako i u našoj župi u sljedeću nedjelju pod sve tri sv. Mise, na svečan način kako je Crkva propisala, biti zatvorena izvanredna sveta Godina Božjega milosrđa. Središnje Euharistijsko slavlje zatvaranja Jubileja u hercegovačkim biskupijama, u nedjelju 13. studenoga u 18,00 sati, u mostarskoj katedrali, predvodit će naš mjesni biskup mons. Ratko Perić