Katolička malonogmetna ligaKatolička nogometna liga: Naša župa Stolac osvojila je prvo mjesto u našim Hercegovačkim biskupijama, u natjecanju u MŽKNL u Hercegovini, te kao pobjednici i predstavnici Mostarsko-Duvanjske i Trebinjsko-Mrkanske biskupije idemo u četvrtak, 11. lipnja u Bjelovarsko-Križevačku biskupiju, koja je domaćin Završnice malonogometnog turnira Crkve u Hrvata.

Sv. koncelebrirana Misa bit će u Bjelovarskoj katedrali u četvrtak, u 18,00 s., koju predvodi mons. Vjekoslav Huzjak, biskup bjelovarsko-križevački. Nacionalna završnica Malonogometnog turnira održat će se u Vrbovcu u športskim dvoranama. Idem i ja kao župnik u četvrtak sa svojom ekipom i vraćam se u petak u noći uoči sv. Ante.

Naša nogometna momčad ostaje u gostima 4 dana od 11. do 14. VI. i gostovat će kod njihovih mladih u Bjelovaru i Vrbovcu, te osim nogometa sudjelovat će u mnogim drugim kulturno-športskim programima. Našim momcima želimo uspjeh i Božji blagoslov.