NAJAVA: Komemoracija na Radimlji 2013. U subotu, 18. svibnja u sklopu manifestacije Stolačko kulturno proljeće bit će na Radimlji u 19,00 sati komemoracija i sv. Misa za sve poginule na Bleiburškom križnom putu do Stoca i oko Stoca. Stolac je naš Bleiburg. Očekuje se veliko mnoštvo naroda iz čitave Hercegovine, predvođeni svećenicima i mjesnim vlastima.

Svi pjevači i oba Folklora u narodnim nošnjama neka budu na Radimlji u 18,30 s. Sve vas pozivam u subotu večer na Radimlju u 18,30 s., program: svibanjska pobožnost, pa polaganje vjenaca, pa sv. Misa u 19,00 s., koju predvodi don Željko Majić, gen. vikar naših biskupija.

Za one koji nemaju auta i ne mogu poći pješice vozit će autobusi. Tri autobusa besplatno voze i polaze u isto vrijeme u 17,00 s. iz Vidova Polja, Rotimlje i Aladinića (Bobanova) u 18,00 s. i usput primaju hodočasnike za Radimlju, poslije Mise vraćaju ih tamo odakle su ih uzeli. Mladi mogu i pješice.