„Vidoštačka kraljica“ proslavila svoju 20.-tu obljetnicu djelovanja i pjevanjaNa Svetkovinu Bezgrješnog Začeća BDM u petak, 8. prosinca 2017. pod sv. Misom u 18,00 sati, koju je predvodio stolački župnik don Rajko u koncelebraciji don Ive Šutala i don Damira Pažina, stolačka pjevačka skupina „Vidoštačka kraljica“ proslavila je svoju 20.-tu obljetnicu djelovanja i pjevanja.

Na početku sv. Mise župnik je sve nazočne srdačno pozdravio, a Kraljicama radosno čestitao veliki pjevački jubilej, što je svijet s oduševljenjem prihvatio i slavljenice spontanim pljeskom nagradio, zatim je Dumo jubilarke uključio u sv. Misu zahvalnicu, a sve pozvao na iskreno kajanje.

Pod sv. Misom Kraljice su pjevale, čitale i predmolile i sve smo to prikazali Bogu na slavu a nama na spasenje. Poslije sv. Mise slijedio je Dokumentarini 20-minutni film o životnom pjevačkom putu „Vidoštačke kraljice“ koji je bio pažljivo popraćen i na kraju nagrađen dugotrajnim prijateljskim pljeskom.

Poslije se Ivona Marić uime svih Kraljica svima zahvalila i sve pozvala na prigodni domjenak u Dvoranu za mlade, Pastoralnog centra kod župne crkve. U dvorani je dumo Rajko sve blagoslovio i svima zaželio dobar tek i ugodnu i lijepu svečarsku večer, koja je prošla u ugodnom prijateljskom druženju, pjesmi i čašćenju. Bogu hvala!

{rokbox album=|kraljica| title=|„Vidoštačka kraljica“ proslavila svoju 20.-tu obljetnicu djelovanja i pjevanja| thumbcount=|22|}images/stories/vijesti/2017/vidostacka_kraljica/*{/rokbox}