Utorak, 12. ožujka, treći dan Misija u župi SPočke misije - Susreti u školama i crkvitolac protekao je vrlo interesantno i svijet se dobro odazvao. Prije podne misionar o. Jozo Čirko u pratnji župnika don Rajka posjetio je stolačke škole, Osnovnu i Srednju. Okupili su se svi učenici i djelatnici navedenih škola i pažljivo slušali životno predavanje o. misionara. Župnik ih je sve pozvao u subotu u crkvu kad je kompletan misijski program posvećen djeci i mladima.

Popodnevni program započeo je u župnoj crkvi sa sv. ispovijedi. U 16,30 sati sv. Misu je predvodio u koncelebraciji sa župnikom don Rajkom misonar o. Ivo Plenković, koji je vrlo prikladnu propovijed uputio svima nazočnima koji su i večeras ispunili dupkom punu crkvu.

Pod sv. Misom pjevao je dječji zbor Modra rijeka, pod ravnanjem s. Alojzije Ramljak, a ministranti su i večeras u velikom broju uresili oltar. Poslije sv. Mise o. Ivo je imao nagovor za roditelje u odgoju djece, što su roditelji s velikim zanimanjem popratili.

{rokbox album=|misije2013| title=|Pučke misije – Susreti u školama i crkvi| thumbcount=|29|}images/stories/vijesti/2013/misije2/*{/rokbox}