Postavljanje i kićenje „Božićnog bora“ Stolac-Centar 2017.Katolička mladež župe Stolac u ponedjeljak, 4. prosinca 2017. u 19,00 sati je postavila božićni bor na Centru grada Stoca. Okupio se veliki broj mladih koji su došli na ovu svečanost u večernjim satima, a većina ih je ponijela po jedan nakit od kuće i postavila ga na bor, tako da je ovo ustvari „božićni bor katoličke mladeži Stoca“.

U 19,00 sati došao je i stolački dumo Rajko, blagoslovio božićni bor i sve nazočne mlade, čestitao im na ovoj plemenitoj akciji i zaželio ugodno i lijepo druženje u stolačkoj adventskoj večeri i tim činom otvorio „Advent u Stocu 2017.“

Poslije blagoslova krenulo je pučko veselanje predvođeno stolačkim Folklorom: „Što Božiću ne pjevamo, ali mu se ne nadamo“…. u koje su se uključili svi okupljeni mladi. Kako je lijepo i Bogu milo kad se braća i sestre u Kristu nađu zajedno, jer Krist veli: „Gdje su dvojica ili trojica sabrani u moje ime tu sam i Ja među njima“.

{rokbox album=|bor| title=|Postavljanje i kićenje „Božićnog bora“ Stolac-Centar 2017.| thumbcount=|32|}images/stories/vijesti/2017/bor_centar/*{/rokbox}