Promocija knjige „Poučne župnikove priče“ u Stocu 2015.U nedjelju, 1. veljače 2015. don Ivo Šutalo, župnik iz Studenaca, u dogovoru s našim Dumom Rajkom, predvodio je sve tri sv. Mise u župi Stolac u: 8,00, 9,30 i 11,00 sati i održao prikladne i vrlo poučne propovijedi. Don Rajko je na početku sv. Misa našega gosta lijepo pozdravio i obrazložio motiv njegova doklaska u Stolac.

Povod ovoga dolaska je don Ivina novoizišla knjiga iz tiska „Poučne župnikove priče“, koje je u svojim brojevima redovito objavljivala Crkva na Kamenu. To su šaljive zgode iz svakidašnjeg života našega običnog puka, koje uvijek u sebi nose i važnu poruku i lijepu pouku. Pod sv. Misama don Ivo je predstavio stolačkom puku svoju knjigu, a Dumo Rajko ju je preporučio puku.

Poslije sv. Misa zainteresirani su mogli nabaviti knjigu vani pred crkvom kod naših ministranata. Pod sv. Misama pjevali su i čitali naši mladi, s. Alojzija lijepo uredila crkvu, a ministranti svojom brojnom nazočnošću uveličali misna slavlja. Bogu hvala na ovakvim bogatim duhovnim susretima.

{rokbox album=|promocija| title=|Promocija knjige „Poučne župnikove priče“ u Stocu 2015.| thumbcount=|19|}images/stories/vijesti/2015/promocija/*{/rokbox}