Protekao prvi dan Pučkih misija u našoj župiPonedjeljak, 11. ožujka, drugi dan Misija u župi Stolac protekao je lijepo i dobro posjećeno.
U 10,00 sati bila je sv. ispovijed u crkvi za stari svijet, koji je skoro ispunio crkvu, ispovijedala su sat vremena 3 svećenika. Poslije je slijedila sv. Misa, koju je uz župnika don Rajka predvodio o. Ivo Plenković, dominikanac, zatim propovijed, sv. pričest i bolesničko pomazanje za sve, a na kraju sv. Mise potpuni oprost za sve nazočne. Poslije duhovnog programa u crkvi nastavilo se zajedničko druženje u župnoj dvorani uz prigodno čašćenje i ugodan razgovor, na opće zadovoljstvo svih okupljenih.

U 17, 00 sati dupokom puna crkva vjernika svih uzrasta. Sv. ispovijed, sat vremena ispovijedala su trojica svećenika. Sv. Misu je uz stolačkog župnika predvodio o. Jozo Čirko, dominikanac i održao prigodnu i sadržajnu propovijed. Posilje sv. Mise o. Jozo je održao lijepu pouku za obitelji, na kojoj su ostali skoro svi vjernici.

Bogu hvala na ovako lijepom odazivu vjernika i na lijepoj pripremljenosti misionara!

{rokbox album=|misije2013| title=|Prvi dan Pučkih misija u župi Stolac| thumbcount=|30|}images/stories/vijesti/2013/misije1/*{/rokbox}