Stočani u posjetu Staračkom domu u Ljubuškom 2015.U subotu, 7. ožujka 2015. stolački dumo, časne sestre i djevojačka skupina „Angelus“ posjetili su Starački dom u Ljubuškom, koji vode sestre Milosrdnice.

Don Rajko je predslavio sv. Misu u 11,00 sati, na koju su se okupile sve starice, časne sestre i osoblje Doma, uputio svima prikladnu korizmenu propovijed i sve pozvao na post, molitvu i djela ljubavi prema bližnjemu svome. Pod sv. Misom čitali su mladi iz Stoca, te predvodili liturgijsko pjevanje u koje se uključila sva okupljena zajednica.

Poslije sv. Mise nastavilo se kratko druženje u prostorijama Doma, a časne sestre su goste lijepo počatili uz ugodan razgovor i druženje. Sve je proteklo lijepo i srdačno na obostrano zadovoljstvo. Kući smo se vratili zadovoljni što smo učinili jedno dobro djelo ljubavi prema svome bližnjemu u ovoj Korizmi.

{rokbox album=|ljubuski| title=|Stočani u posjetu Staračkom domu u Ljubuškom 2015.| thumbcount=|8|}images/stories/vijesti/2015/ljubuski/*{/rokbox}