Stolački župni zbor „Mladi“ proslavio svoju 9. obljetnicu postojanja i djelovanja 2021.Danas, na 3. uskrsnu nedjelju, 18. travnja 2021. stolački Mješoviti župni zbor „Mladi“ proslavio je svoju 9. obljetnicu postojanja i djelovanja. Zbor je osnovan i prvi put nastupio upravo na današnji dan, na 3. uskrsnu nedjelju, 22. travnja 2012., a sastavljen je od našega župnog Folklora i župnih pjevačkih skupina „Vidoštačka kraljica“ i „Angelus“, koje redovito pjevaju na nedjeljnim sv. Misama u župi, a zbor „Mladi“ pjeva na svečanim sv. Misama u župi za sve velike svetkovine i blagdane.

Danas, na svoju obljetnicu, pjevali su pod sv. Misom u 9,30 sati uz pratnju župnih orgulja. Sv. Misu je predvodio stolački dumo Rajko i na kraju Mise čestitao mladima, a okupljeni puk ih je nagradio srdačnim i dugim pljeskom. Poslije sv. Mise svečanost se nastavila, uz druženje i čašćenje, u župnoj Dvorani za mlade.