Stolačke klape „Vidoštačka Kraljica“ i „Angelus“ na Koncertu u PločamaPločanski župnik don Petar Mikić preko našeg dume Rajka pozvao je dvije stolačke klape. „Vidoštačka Kraljica“ i „Angelus“ na sudjelovanje u večernjem Koncertu u Pločama prigodom blagoslova Mozaika u crkvi Kraljice neba i zemlje u petak, 23. svibnja 2014. u 20,00 sati.

Klapa „Vidoštačka Kraljica“ nastupila je s tri pjesme: Sa krša ovog, Zaspalo je siroče i Raspelo na žalu, a klapa „Angelus“ također s tri pjesme: Veronika, Bliže o Bože moj i Uskrsna radost.

Obadvije su klape svojim lijepim pjevanjem izmamile kod okupljenog mnoštva gromoglasan i dug pljesak. Nastupilo je 16 klapa, a na kraju su svi zajedno zapjevali pjesmu Zdravo Djevo, nakon čega je slijedila prigodna gozba uz ugodno druženje i pjesmu.

{rokbox album=|Ploce2014| title=|Stolačke klape „Vidoštačka Kraljica“ i „Angelus“ na Koncertu u Pločama| thumbcount=|24|}images/stories/vijesti/2014/ploce/*{/rokbox}