Stolački Dumo predvodio sv. Misu u Svetištu Kraljice Mira u Hrasnu 2014.Stolački Dumo Rajko predvodio je sv. Misu u nedjelju, 16. ožujka 2014. i održao prigodnu propovijed, pred brojnim pukom, povodom Pokorničkog hodočašća u Hrasno župa: Hutovo, Gradac, Neum i Čapljina te mnogih vjernika iz okolnih župa, kao i mjesne župe Hrasno.

Program u Svetištu je bio uobičajen za ove korizmene prigode: u 15,00 s. Križni put uz Gospinu Gradinu, zatim prigoda za sv. ispovijed, a u 16,30 s. svečana pjevana sv. Misa. U koncelebraciji s don Rajkom bili su svećenicu župa hodočasnica, kao i mjesni župnik.

Don Rajko se u propovijedi osvrnuo na nedjeljno Evanđelje koje je govorilo o Kristovu preobraženju na brdu Taboru, a onda što to konkretno znači za nas danas u našoj svakodnevnici. Poslije sv. Mise pobožni puk se razišao u tišini svojim kućama, obogaćen duhovnim programom Pokorničkog dana u Hrasnu.

{rokbox album=|hrasno2014| title=|Stolački Dumo predvodio sv. Misu u Svetištu Kraljice Mira u Hrasnu 2014.| thumbcount=|5|}images/stories/vijesti/2014/hrasno1/*{/rokbox}