Stolački Folkloraši na Dubravskim susretima na Aladinićima 2015.HKUD „Stolac“ iz Stoca i HKUD „Bosansko Izvorno Kolo“ iz Stoca sudjelovali su u nedjelju na Svisvete, 1. studenoga 2015. na Dubravskim susretima na Aladinićima.

Sv. Misa slavljena je u 11,00 sati, a poslije sv. Mise slijedio je mimohod i kulturno-folklorni program društava na vanjskoj pozornici u dvorištu aladinske crkve.

Folklorno društvo „Stolac“ nastupilo je sa ženskim i muškim bećarcem, pjesmom u kolu kroz šaljivo natpjevavanje i pletenim kolom.

Folklorno društvo „Bosansko Izvorno Kolo“, odigralo je kolo Hrvata Srednje Bosne uz modernu pratnju šargije i violine. Nakon službenog programa priređen je domjenak za sva društva, a poslije se nastavilo druženje uz prigodni program.

{rokbox album=|aladinici| title=|Stolački Folkloraši na Dubravskim susretima na Aladinićima 2015.| thumbcount=|7|}images/stories/vijesti/2015/aladinici/*{/rokbox}