Stolački Veliki zbor „Mladi“ proslavio svoju četvrtu obljetnicu pjevanja 2016.Stolački Veliki zbor „Mladi“ danas, na 3. uskrsnu nedjelju, 10. travnja 2016. proslavio je svoju četvrtu obljetnicu pjevanja i postojanja.

Naime, Zbor je osnovan na 3. uskrsnu nedjelju, 22. travnja 2012., a sastavljen je od Folklora i župnih pjevačkih skupina koje pjevaju na nedjeljnim sv. Misama u župi, a zbor „Mladi“ pjeva na svečanim Misama u župi za velike svetkovine i blagdane. Danas, na svoju obljetnicu, pjevali su pod sv. Misom u 9,30 sati uz pratnju župnih orgulja.

Sv. Misu je predvodio stolački dumo Rajko i na kraju Mise čestitao mladima, a okupljeni puk ih je nagradio srdačnim i dugim pljeskom.

Poslije sv. Mise svečanost se nastavila uz druženje i čašćenje u župnoj dvorani.

{rokbox album=|mladi| title=|Stolački Veliki zbor „Mladi“ proslavio svoju četvrtu obljetnicu pjevanja 2016.| thumbcount=|13|}images/stories/vijesti/2016/obljetnica/*{/rokbox}