Svečano otvorene Pučke misije u StocuDanas, u 4. Nedjelju Korizme (Sredoposna) 10. ožujka 2013. godine, pod sv. Misom u 17 sati otvoren je tjedan Pučkih misija u župi Stolac. Na početku je stolački župnik don Rajko Marković pozdravio dvojicu misionara – dominikanaca, koji će predvoditi Pučke misije u Stocu: oca Ivu Plenkovića i oca Jozu Čirku. Danas, na prvi dan Pučkih misija, Crkva je bila dupkom puna puka Božjega, kao i plato pred crkvom.

Pod sv. Misom pjevao je župni zbor mladih, a ministriralo je 30-tak župnih ministranata. Župnik don Rajko, časne sestre Milosrdnice: s. Slava i s. Alojzija, pripremili su sa svojim župljanima, sve što je potrebito za Pučke misije u župi Stolac.

Odavno se molimo za uspjeh Pučkih misija u Stocu, pa se nadamo dobru odazivu vjernika na duhovni program, kroz cijeli tjedan koji je pred nama!

{rokbox album=|misije2013| title=|Svečano otvorene Pučke misije u Stocu| thumbcount=|33|}images/stories/vijesti/2013/misije_otvaranje/*{/rokbox}