Trodnevnica Maloj GospiPred nama je Mala Gospa pa ćemo se za ovu našu župnu svečanost pripremiti trodnevnicom i sv. ispovijedi djece, mladih i odraslih, a svaku večer ispovijedaju po 2 svećenika sa strane, pa ovako:

Petak: koji je ujedno i Prvi petak, u 18,30 s. ispovijed školske djece Osnovne škole na početku Školske i vjeronaučne godine, a u 19,00 sati za sve pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, pjeva djevojačka skupina Vidoštačka Kraljica.

Subota: koja je ujedno i Prva subota, u 18,30 s. ispovijed školske mladeži Srednjih škola i ostalih, a u 19,00 s. za sve pobožnost Gospi i sv. Misa, pjeva djevojačka skupina Angelus.

Nedjelja: koja je ujedno i Prva nedjelja, ispovijedam pola sata prije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati, a u 18,30 s. ispovijed za odrasle, treća večer trodnevnice Uočnica Male Gospe, ovo je ujedno i Gospojinska ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost Gospi i sv. Misa, pjevaju dječji zborovi: Modra Rijeka i Slavuji.

Pod ovom sv. Misom bit će blagoslov majki i očeva s malom djecom, pa neka sve majke i očevi s malom djecom dođu u subotu na Misu u 19,00 s. Poslije Mise bit će svečana zavjetna procesija s upaljenim svijećama oko naše župne crkve do Gospine špilje i pred Špiljom blagoslov majki i očeva s djecom i završetak slavlja, pa vas molim dođite u što većem broju i ponesite svijeće.

Pred nama je Mala Gospa pa ćemo se za ovu našu župnu svečanost pripremiti trodnevnicom i sv. ispovijedi djece, mladih i odraslih, a svaku večer ispovijedaju po 2 svećenika sa strane, pa ovako:
Petak: koji je ujedno i Prvi petak, u 18,30 s. ispovijed školske djece Osnovne škole na početku Školske i vjeronaučne godine, a u 19,00 sati za sve pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, pjeva djevojačka skupina Vidoštačka Kraljica.
Subota: koja je ujedno i Prva subota, u 18,30 s. ispovijed školske mladeži Srednjih škola i ostalih, a u 19,00 s. za sve pobožnost Gospi i sv. Misa, pjeva djevojačka skupina Angelus.
Nedjelja: koja je ujedno i Prva nedjelja, ispovijedam pola sata prije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati, a u 18,30 s. ispovijed za odrasle, treća večer trodnevnice Uočnica Male Gospe, ovo je ujedno i Gospojinska ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost Gospi i sv. Misa, pjevaju dječji zborovi: Modra Rijeka i Slavuji. Pod ovom sv. Misom bit će blagoslov majki i očeva s malom djecom, pa neka sve majke i očevi s malom djecom dođu u subotu na Misu u 19,00 s. Poslije Mise bit će svečana zavjetna procesija s upaljenim svijećama oko naše župne crkve do Gospine špilje i pred Špiljom blagoslov majki i očeva s djecom i završetak slavlja, pa vas molim dođite u što većem broju i ponesite svijeće.