U groblju Bjelojevići slavljena sv. Misa povodom zaštitnice sv. Male Terezije 2015.U četvrtak, 1. listopada 2015. u groblju Bjelojevići u 11,00 sati sv. Misu služio je stolački župnik don Rajko Marković.

Na sv. Misi sudjelovalo je nekoliko desetaka vjernika, kako mještana tako gostiju i prijatelja. Pod sv. Misom mladi su čitali i predmolili.

Don Rajko je uputio prikladnu propovijed okupljenom puku, naglasivši da je sv. Mala Terezija proglašena Zaštitnicom misionara i misija iako nikad nije bila u misijama, ali je za misije puno molila i postila, pa je sv. Tereziju stavio za uzor svima.

Poslije sv. Mise domaćini su pozvali svoje prijatelje na obiteljsku gozbu. Dumo je čestitao blagdan, kako domaćima tako i gostima i zaželio svima ugodno, lijepo i prijateljsko popodne, a Dumu je ove godine ugostila ručkom obitelj Martina Matića iz Bjelojevića. K

ako je zaista lijepo i Bogu ugodno kad se braća i sestre nađu zajedno najprije kod sv. Mise, a onda za obiteljskim stolom.

{rokbox album=|bjelojevici| title=|U groblju Bjelojevići slavljena sv. Misa povodom zaštitnice sv. Male Terezije 2015.| thumbcount=|4|}images/stories/vijesti/2015/bjelojevici/*{/rokbox}