U groblju Ober-Doluša slavljena sv. Misa povodom zaštitnice sv. Ane 2015.U nedjelju, 26. srpnja 2015. u groblju Ober-Doluša u 11,00 sati sv. Misu služio je župnik don Rajko Marković.

Na sv. Misi sudjelovalo je nekoliko desetaka vjernika, kako mještana tako gostiju i prijatelja. Kako je bila nedjelja don Rajko je prikladnu propovijed uputio okupljenom puku na temelju nedjeljnih čitanja, a sv. Anu stavio za uzor svima.

Sve službe u sv. Misi: čitanja, molitvu vjernika i pjevanje preuzeli su mladi iz ovih sela. Mještani su vrlo lijepo uredili groblje i kapelicu za ovaj dan, kao što to rade i svake godine.

Poslije sv. Mise domaćini su pozvali svoje prijatelje na obiteljsku gozbu. Dumo je nakratko s domaćim momcima obišao sve kuće, a svega ih je u dva sela Ober i Doluša šest, po tri obitelji u dva sela. Na kraju je župnika ugostila ručkom obitelj Nike Vujnovića s Obera.

Ovo su vrlo lijepe prigode za prijateljske susrete i druženja.

{rokbox album=|svana| title=|U groblju Ober-Doluša slavljena sv. Misa povodom zaštitnice sv. Ane 2015.| thumbcount=|9|}images/stories/vijesti/2015/sv.ana/*{/rokbox}