U groblju Udora slavljena sv. Misa povodom zaštitnika sv. Mihovila 2015.U utorak, 29. rujna 2015. u groblju Udora u 11,00 sati sv. Misu služio je stolački župnik don Rajko Marković. Na sv. Misi sudjelovalo je nekoliko desetaka vjernika, kako mještana tako gostiju i prijatelja.

Don Rajko je uputio prikladnu propovijed okupljenom puku povodom Miholjdana, naglasivši da je sv. Mihovil zaštitnik i čitave Trebinjske biskupije, a sv. Mihovila stavio za uzor svima.

Poslije sv. Mise domaćini su pozvali svoje prijatelje na obiteljsku gozbu. Dumo je nakratko obišao sve kuće, a svega ih je u dva sela Udora i Podprisoje šest, Udora dvije obitelji i Podprisoje četiri obitelji.

Na kraju je župnika ugostila ručkom obitelj Kate Marić iz Podprisoja. Ovo su vrlo lijepe prigode za prijateljske susrete i druženja.

{rokbox album=|udora| title=|U groblju Udora slavljena sv. Misa povodom zaštitnika sv. Mihovila 2015.| thumbcount=|9|}images/stories/vijesti/2015/udora/*{/rokbox}