Mala Gospa suzaštitnica je naše župeSutra u ponedjeljak, 8 rujna je Mala Gospa sužaštitnica naše župe. Svečana sv. Misa samo jedna za čitavu župu bit će u 11,00 s., sv. Misu predvodi: Vlč. Luka Tunjić, iz Sarajeva, gen. vik. Vrhbosanske nadbiskupije.

Misu pjeva „Veliki zbor Mladi“, a ministranti doći u 10,30 s. Poslije Mise čašćenje uz pjesmu i razgovor pod našom starom lipom.

Budući smo na početku školske i vjeronaučne godine na Malu Gospu zazvat ćemo Duha Svetoga, za blagoslov i sretan početak, pa molim svu djecu O. Š., Sr. Š. kao i naše studente da sa svojim ravnateljima, učiteljima, nastavnicima i profesorima budu na ovoj Misi na Malu Gospu u 11,00 s.

Mala Gospa je zaštitnica župa Trebinje i Ravno, a slavi se svečano u Svitavi i u Doljanima. Mise su tamo u 11,00 sati, a u Trebinju u 17,00 s.