U Stocu se na Veliku Subotu održava cjelodnevna molitva uz grob Isusov 2015.U župnoj crkvi sv. Ilije Proroka u Stocu na Veliku Subotu, 4. travnja 2015. održala se cjelodnevna dvanaestsatna molitva uz grob Isusov.

Jutros u 8,00 sati molitvu su otvorili župnik i časne sestre, a onda su se uključili u predvođenje molitvenog dana ovogodišnji naši krizmanici i ministranti. Uz krizmanike i ministrante čitav su se dan izmjenjivala u crkvi školska djeca po razredima.

Crkvu su stalno posjećivali i u tišini svoga srca molili za svoje razne potrebe i ostali vjernici, koji su dolazili pojedinačno, obiteljski u skupinama… kako kome odgovara. Isus reče: „Gdje su dvojica ili trojica sabrani u moje ime tu sam i ja među njima“.

Danas smo čitav dan na poseban način i mi s Isusom i Isus s nama. Hvala mu! Molitveni dan su večeras u 20,00 sati završili dumo i sestre, a onda se nastavilo Vazmeno bdjenje u Svetoj noći.

{rokbox album=|velikasubota| title=|U Stocu se na Veliku Subotu održava cjelodnevna molitva uz grob Isusov 2015.| thumbcount=|9|}images/stories/vijesti/2015/velika_subota/*{/rokbox}