Župa Stolac u slavlju nedjeljnih sv. MisaSvake nedjelje u stolačkoj župnoj crkvi sv. Ilije Proroka redovito se slave 3 sv. Mise u 8,00, 9,30 i 11,00 sati, koje su dobro posjećene stolačkim vjernicimma. Sv. Mise predvodi i propovijeda stolački dumo Rajko, a časne sestre milosrdnice Slava i Alojzija svesrdno su uključene u duhovni život i rast župe.

Pod sv. Misama ministriraju stolački ministranti, a pjevaju župni zborovi i pjevačke skupine. Misna čitanja čitaju pod ranom sv. Misom djeca osnovne škole, a pod ostale dvije Mise srednjoškolci i studenti. Pod sv. Misom u 11,00 sati obavljaju se župna krštenja, kao što je jedno bilo i ove nedjelje.

Poslije nedjeljnih sv. Misa održava se župni vjeronauk u župnim dvoranama, te razni sastanci i probe za mlade. Bogu hvala na svim darovima kojima obasiplje našu župu.

{rokbox album=|stolac2014| title=|Župa Stolac u slavlju nedjeljnih sv. Misa| thumbcount=|50|}images/stories/vijesti/2014/6nkg/*{/rokbox}